Dziś krótko, zwięźle i na temat: jak nie lubię jak ludzie nie odpisują mi na czas! Dziwne to czasy, że pomimo dostępu do sieci, telefonów komórkowych i całej reszty nowej technologii tak ciężko jest się z niektórymi osobnikami skontaktować. A jeszcze bardziej irytujące jest to, że i bez szklanej kuli wiem, że później będziemy wszyscy żałować , że wiadomość nie została odczytana na czas.

Ok wylałam swoją frustrację i mogę iść spać :)

5 myśli nt. „

  1. Szczerze przyznaję się, że jeśli chodzi o odbieranie telefonu, to bardzo możliwe, że mam z tym problem. ;D No dobra, zdarza mi się nie odbierać, bo zostawiam go gdzieś w jednym miejscu, a idę gdzie indziej. xD Jeśli mam opcję, żeby odpisać komuś na sms, czy wiadomość na jakimś portalu społecznościowym, oczywiście od razu to robię. No ale rozmowy telefoniczne to nie dla mnie xD. W takim sensie, ze po prostu nie lubię rozmawiać przez telefon, ale oczywiście odbieram, kiedy widzę przychodzące połączenie, żeby nie było. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>